PL  PL  Facebook


Sprzedaż pianin

Oferuję możliwość zakupu pianin po remoncie, wyregulowanych, nastrojonych i przygotowanych do gry. Sprzedaję pianina z gwarancją stroiciela, zapewniam transport i serwis oraz późniejszą opiękę nad instrumentem. Doradzam przy zakupie. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem pianina, zapraszamy do obejrzenia aktualnie oferowanych instrumentów w punkcie w Starych Babicach k. Warszawy. Staram się aby w ciągłej ofercie posiadać około 10-12 pianin z pośród których można dokonać satysfakcjonującego wyboru. Obejrzenie i wypróbowanie dostępncyh pianin jest możliwe po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się - zapraszam do kontaktu.

Salon pianin i fortepianów Stare Babice - koło Warszawy (Bemowo)

Zapraszam!

Przed przyjazdem bardzo proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretny dzień i godzinę - tel. (+48) 723 139 329

Adres:
Rynek 18
05-082 Stare Babice

Jeżeli w Starych Babicach nie ma instrumentu, który Państwa interesuje, proszę kontakt telefoniczny. Możliwe, że po wcześniejszym uzgodnieniu będziemy mogli dostarczyć konkretne pianino z naszej głównej siedziby w Biernej do punktu w Starych Babicach.

Aktualną listę pianin dostępnych do obejrzenia w punkcie w miejscowości Stare Babice znajdą Państwo po kliknięciu w poniższy link:

[ AKTUALNA OFERTA PIANIN - STARE BABICE ]

Kontakt w sprawie pianin na sprzedaż

W przypadku zainteresowania zakupem pianina, uzyskania porady dotyczącej zakupu instrumentu a także wszelkich innych pytań proszę o kontakt na poniższy adres email lub telefonicznie na numer:

tel. (+48) 723 139 329
Copyright © 2013 - 2023 Stroiciel pianin i fortepianów mgr Maciej Musiał - Warszawa